hakkımızda

Çocukların hayal güçlerini özgüvenleriyle birleştirmek için önce kendi kişisel alanlarını yaratıyoruz…

Tasarım ve inovasyon odaklı ürün geliştirme ile eğitim ve yaratıcılık üzerine hazırladığımız doğru değer önerileri sunan ürünlerle bugünü değil geleceği değiştiren ürünler tasarlıyoruz…

Ürün Tasarımı konusunda olan uzmanlığımızı, bebek gelişim merkezleri, çocuk tekstil ve oyuncak ürünleri alanındaki tecrübemizle çocukların motor yetkinliklerini ve hayal güçlerini sağlayan ürünler geliştiriyoruz.

Pedagoglardan, psikologlardan aldığımız mentorlük hizmetleriyle gelişimi destekleyen, tasarım odaklı, yaratıcı düşünme yetisine sahip bir nesil yetiştirmek için ürünleri geliştiriyoruz.

Çocuklar için doğdukları andan itibaren hayatlarını şekillendirecek vizyon ve özgüvenle birlikte tüm yaratıcılıklarını ortaya koyabilecekleri, tüm hayatlarına renk katarak, eğlenerek öğrenmek üzerine hazırlanmış oyunlarıyla kendilerine kişisel alanlar yaratabilecekleri ortam ve ürünler sunuyoruz.. Hayal güçlerini her yere yansıtarak kendi dünyalarının zenginliklerini oyunlarında ifade şekli olarak kullanacakları farkı modülleri, gelişim ve eğitimlerine destek olacak şekilde hazırlıyoruz.

Üretimde de aynı hassasiyetle kullanılan malzeme ve imalat süreçlerini uluslararası standartlarda hazırlıyor ve belgelendiriyoruz. 

Ürünlerimizin patentiyle tüm haklarını korurken bunları geliştirmek üzere tasarım-üretim çalışmalarımıza her yaştan ve sektörden bir araya gelmiş güzel bir ekip ile devam ediyoruz…